23 Qershor 2023, 22:00

A few days after the incident at the concert, Bebe Rexha reveals the condition of her eye

Disa ditë pas incidentit në koncert, Bebe Rexha tregon gjendjen e syrit

XING

Disa ditë pas incidentit në koncert, Bebe Rexha tregon gjendjen e

Pak ditë më parë Bebe Rexha pësoi një incident të rëndë teksa po këndonte gjatë një koncerti në New York. Dikush nga turma i hodhi celularin në fytyrë duke i shkaktuar dëmtim, aq sa u detyrua të bënte tre qepje.

Së fundmi, Bebe ka treguar se po shërohet. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të afërt ku tregon gjendjen e syrit dhe shihet se mavijosja ka marrë një ngjyrë vjollcë e errët.

"Syri im zi dhe blu tani, por shumë më mirë", ka shkruar Bebe teksa një fans e ka pyetur nëse po ndihet më mirë.