8 Gusht 2018, 12:03

A few days before the birth, reveals the special name of Adelina Tahiri's son

Pak ditë para lindjes, zbulohet emri i veçantë i djalit të Adelina Tahirit

XING

Pak ditë para lindjes, zbulohet emri i veçantë i djalit të

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është në ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo shumë shpejt do të bëhet nënë e një djali dhe në postimet e saj në Instagram ka treguar se është shumë e emocionuar.

Pak ditë para lindjes, zbulohet emri i veçantë i djalit të

Adelina pak ditë më parë publikoi në Instagram një foto ku shfaqej me barkun e fryrë dhe në përshkrim të fotos kishte treguar se ka mbetur shumë pak ditë para se ajo të sjell në jetë fëmijën e parë. Mirëpo një nga miqtë e saj, këngëtari Berkan Asllani ka zbuluar për të gjithë emrin e veçantë që Adelina ka zgjedhur për të birin.

Pak ditë para lindjes, zbulohet emri i veçantë i djalit të

“Djan Carlo po vjen”, ka shkruar Berkani në foton e Adelinës duke i nxjerr kështu sekretin mikeshës së tij.

Pak ditë para lindjes, zbulohet emri i veçantë i djalit të