8 Qershor 2023, 16:23

A few days before the wedding, Arbana and Eduarti start the party

Pak ditë para dasmës, Arbana dhe Eduarti nisin me ahengun

XING

Pak ditë para dasmës, Arbana dhe Eduarti nisin me ahengun

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të mbajnë dasmën e tyre javën tjetër në Toskana Itali. Dasma do të mbahet në datën 17 qershor dhe prej kohësh Arbana ka treguar se po meret me përgatitjet e ceremonisë.

Së fundmi teksa ndodhen në Tiranë, Arbana ka ndarë një video ku Eduarti shihet teksa ja ka marrë këngës me çifteli.

“Mirë, por sikur jemi pak herët me ahengun”, shkruan Arbana.