16 Gusht 2019, 18:47

A piece of star Jessica Barber's granddaughter will amaze you with the look

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me pamjen

XING

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Modelja e njohur Xhesika Berberi që në daljen e saj të parë në ekran ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të publikut me pamjen e saj. Ajo është krahasuar shpesh me modelen me famë botërore Gigi Hadid dhe prej kohësh karrierën e saj në modeling e ka vazhduar në Amerikë.

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Mirëpo, siç duket Xhesika nuk është e vetmja bukuroshe në familjen e saj. Mbesa e saj, Evelin, ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave dhe të ndjekësve në Instagram me pamjen e saj. Ajo ka një ngjashmëri shumë të madhe me Xhesikën dhe siç duket ashtu si tezja ka qejf modelingun pasi ka pozuar shpesh për fotograf të ndryshëm.

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Evelin ka dhe një adresë personale në Instagram ku me portretin e saj engjëllor ka bërë për vete shumë fansa që e ndjekin.

Burimi: Bordo.al 

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me

Një copë ylli, mbesa e Xhesika Berberit do t’ju mahnisi me