15 Gusht 2019, 17:09

A wedding on the horizon: Details of Erik Lloshi's marriage ceremony are revealed

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

XING

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Romina Sablic, me origjinë serbo-kroate, ja rrëmbeu menjëherë zemrën këngëtarit te njohur Erik Lloshi. Pas shumë kohësh të lidhur e të fejuar, ato do t’i japin fund beqarisë të shtunën, me datë 17 gusht. Ceremonia e madhe do të zhvillohet në një ndër komplekset e ndodhura në periferi të Tiranës.

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Burime nga Blitz.al kanë zbuluar se Eriku dhe Romina në këtë ditë kaq të rëndësishme për to, që do iu japë një kthesë krejt tjetër jetës së tyre, kanë kërkuar që kengetarja e njohur Aurela Gaçe, të këndojë në dasmën e tyre.

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Një detaj tjetër nga dasma është se do të ketë shumë të ftuar, artistë të ndryshëm, personalitete të famshme si dhe grupet shoqërore.

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia

Martohet Erik Lloshi, zbulohen detaje nga ceremonia