8 Gusht 2018, 11:10

Above a Ferrari, Faton Shoshi is captured in intimate moments with his young girlfriend

Sipër një Ferrari, Faton Shoshi kapet në momente intime me të dashurën e re

XING

Sipër një Ferrari, Faton Shoshi kapet në momente intime me

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se menaxheri i njohur Faton Shoshi pasi i dha fund lidhjes më këngëtaren Era Istrefi është lidhur me modelen e njohur Gresa Hoti.

Sipër një Ferrari, Faton Shoshi kapet në momente intime me

U përfol se ai dhe Gresa prej disa kohësh janë në një lidhje dhe madje vetë Fatoni shpesh herë publikonte foto me të. Së fundmi ai ka konfirmuar lidhjen e tij me modelen e njohur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Sipër një Ferrari, Faton Shoshi kapet në momente intime me

Ai dhe Gresa shfaqen sipër një Ferrari, ndërkohë që Fatoni është duke e puthur. Ai e ka shoqëruar postimin e tij me një zemër, duke prezantuar në këtë mënyrë zyrtarisht të dashurën e tij me ndjekësit në Instagram.

Sipër një Ferrari, Faton Shoshi kapet në momente intime me