29 Janar 2022, 17:11

According to Ilir, Beatrix's departure has done Donald good: After her departure he is ...

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit: Pas daljes së saj ai është...

XING

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit:

Pak kohë më parë Beatrix Ramosaj u eliminua nga "Big Brother VIP", duke u ndarë përkohësisht nga i dashuri i saj, Donald Veshaj. Sipas Ilirit, largimi i këngëtares ka ndikuar për mirë te aktori.

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit:

Gjatë një bisede me Arjolën dhe Tanin, balerini është shprehur se kur ishte Beatrixa Donaldi ishte inekzistent në shtëpi, ndërsa tani është bërë më i afrueshëm me të gjithë.

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit:

Iliri: Me daljen e Trixës, Donaldi ka ndryshuar shumë. Ai është afruar më shumë se kur ka qenë Trixa ka qenë inekzistent, jo vetëm me mua por me të gjithë. 

Arjola: Se ka penguar jo, por thjesht ka ndryshuar numri i njerëzve.

Iliri: Sigurisht që jo, por e ka kuptuar.

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit:

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit:

Sipas Ilirit, largimi i Beatrixës i ka bërë mirë Donaldit: