29 Gusht 2018, 14:37

Accused of silicone and photo shoot, Tayna locks everyone's mouth with a bombastic pose

E akuzuan për silikon dhe fotoshop, Tayna i mbyll gojën të gjithëve me pozën bombastike

XING

E akuzuan për silikon dhe fotoshop, Tayna i mbyll gojën të

Tayna është një prej femrave më të komentuara së fundmi në showbizin shqiptar, e cila ka tërhequr vëmendjen e publikut jo vetëm me talentin e saj në rep, por edhe me format seksi që nuk ngurron ti ekspozojë në foto e video të ndryshme.

E akuzuan për silikon dhe fotoshop, Tayna i mbyll gojën të

Shpesh e kanë akuzuar për silikon dhe photoshop, mirëpo ditën e sotme ajo ja ka mbyllur gojën të gjithëve kur ka publikuar një foto bombastike me bikini, ku ka treguar format e saj.

E akuzuan për silikon dhe fotoshop, Tayna i mbyll gojën të

"“Ik bre se krejt silikon edhe photoshop je . Edhe veshu pak."- ka shkruar ajo me ironi fjalët e ndjekësve, duke i mbyllur gojën njëherë e mirë thashethemeve.

E akuzuan për silikon dhe fotoshop, Tayna i mbyll gojën të