24 Gusht 2018, 14:41

Adelina Tahiri organizes Baby Shower for her son

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për të birin

XING

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për

Pritjes së ëmbël të Adelina Tahirit po i vjen fundi dhe këngëtarja ka organizuar për vogëlushin që do të vijë në jetë një Baby Shower gjigand.

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për

Vetë ajo publikoi pak më parë pamje nga festa madhështore ku kishte mbledhur miq e familjarë, të cilët ishin veshur të gjithë me të bardha sipas kodit të veshjes teksa festonin në një ambjent të hapur të dekoruar me ngjyrat blu dhe të bardhë.

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për

Kujtojmë se megjithëse u martua me maqedonas, Adelina ka bërë të ditur se vogëlushit që do të lindë do ti vërë emrin e veçantë shqiptar, Jon. 

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për

Publikohen pamjet/ Adelina Tahiri organizon Baby Shower-in gjigand për