26 Gusht 2018, 13:26

Adelina Tahiri reveals a luxurious look from her son's room, as it looks

Adelina Tahiri zbulon pamje luksoze nga dhoma e të birit, ja si duket

XING

Adelina Tahiri zbulon pamje luksoze nga dhoma e të birit, ja si duket

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt pritet të sjellë në jetë vogëlushin e saj.

Adelina Tahiri zbulon pamje luksoze nga dhoma e të birit, ja si duket

Prej disa javësh përgatitjet në shtëpi për ardhjen e fëmijës së parë kanë nisur dhe së fundmi, Adelina ka ndarë me ndjekësit pamje nga dhoma luksoze e të birit.

Adelina Tahiri zbulon pamje luksoze nga dhoma e të birit, ja si duket

Ajo ka fotografuar krevatin e vogëlushit, të rrethuar nga çarçafë të bardhë dhe një perde tyli mbi majën e tij, të cilin e ka bërë gati ende pa e sjellë në jetë djalin.

Adelina Tahiri zbulon pamje luksoze nga dhoma e të birit, ja si duket