9 Gusht 2018, 10:30

After 'Top Arena', the new show of Fjoralba Ponar and Ed Manus reveals

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe Ed Manushit

XING

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe

Pas përfundimit të emisionit sportiv "Top Arena", moderatori Ed Manushi lajmëroi se ai nuk do të ishte më në drejtimin e emisionit ‘Procesi Sportiv’. Siç u aludua në media, Manushi së bashku me moderatoren e njohur, Fjoralba Ponari do të vinin me një emision ndryshe.

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe

Këtë lajm e ka konfirmuar së fundmi edhe vetë Fjoralba në ‘Instastory’, ku i është përgjigjur pyetjeve që fansat kishin për të. Ajo ka treguar se në sezonin e ri televiziv do të rikthehet me një emision të cilin do ta prezantojë me Ed Manushin.

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe

“Do të prezantosh me në Top këtë vit? Ke partneri të ri?”, ishte pyetja e ndjekësit të saj.

“Po, duke filluar nga tetori do të rikthehemi së bashku me Edin si çift televiziv”, zbuloi Fjoralba.

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe

Nuk dihet se çfarë emisioni do të bashkëprezantojnë, por në media kohë më parë u komentua gjatë se dyshja do të ri sjellin emisionin e njohur ‘E diell’.

Pas 'Top Arenës', zbulohet emisioni i ri i Fjoralba Ponarit dhe