15 Gusht 2019, 15:45

After being revealed to be part of the film, Enca speaks for the first time

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin në filmin e ri të Ermalit

XING

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

Ditën e djeshme nisën xhirimet për filmin më të ri nga Ermal Mamaqi të titulluar “I love Tropoja”. Burime të “Xing.al” zbuluan se këngëtarja Enca Haxhia është një ndër protagonistet në këtë film dhe ka qenë pjesë e xhirimeve të para. 

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

Tanimë është vetë këngëtarja, e cila me anë të një postimi në instagram, iu ka folur fansave për talentin e saj të dytë. Mesa duket aktrimi është një tjetër talent i Encës, talent të cilin e ka mbajtur si ëndërr në sirtar deri në këtë moment.

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

“SURPRIZE! Erdhi koha t’iu tregoj talentin tim tjetër (gjithmonë ka qenë ëndrra ime në sirtar deri në momentin dhe rastin e duhur) në një super projekt nga Ermal Mamaqi. Enca Aktore o lal, nuk do t’iu zhgenjej. I love Tropoja.”- ka shkruar Enca në postimin e saj .

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin

'E kisha ëndërr në sirtar', Enca flet për rolin