20 Gusht 2018, 10:09

After leaving Digitalb, here you will see Bora Zemanin

Pas largimit nga Digitalb, ja ku do ta shihni tani Bora Zemanin

XING

Pas largimit nga Digitalb, ja ku do ta shihni tani Bora Zemanin

Një muaj më parë u përhap me shpejtësi lajmi se prezantuesja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani, do të largohet nga Digitalb. Sipas burimeve, ajo kishte patur disa përplasje me drejtuesit dhe për këtë arsye kishte ardhur largimi i saj.

Pas largimit nga Digitalb, ja ku do ta shihni tani Bora Zemanin

E ftuar së fundmi në emisionin 'Pushime on top', Bora është pyetur ndër të tjera edhe për emisionin e vjetër dhe ku do ta shohim së shpejti në ekran.

Pas largimit nga Digitalb, ja ku do ta shihni tani Bora Zemanin

“Unë kam kaluar tre vite shumë të bukura, tre vite fantastike në Digitalb, por prej sezonit të ri do të jem diku tjetër. Do të më mungojë gjithçka atje, njerëzit dhe miqësitë. Kanë qenë tre vite shumë të bukura për mua.” - ka rrëfyer Bora.

Pas largimit nga Digitalb, ja ku do ta shihni tani Bora Zemanin