1 Maj 2019, 09:52

After returning to his homeland, Mozzik finds himself in the middle of the road

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të rrugës

XING

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

Reperi i njohur Mozzik është kthyer shumë shpejt në një ndër këngëtarët më të komentuar, këngët e të cilit janë kthyer në hite. Siç dihet ai dhe partnerja e tij Loredana 4 muaj më parë u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin e vecantë Hana.

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

Ndërkohë, Mozzik prej kohësh jeton në Zvicër së bashku me partneren dhe të bijën ku dhe siç kanë treguar dhe në fotot e videot e postuara jetojnë në një shtëpi të madhe.

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

Mirëpo, së fundmi Mozzik ka ardhur në vendlindje por teksa ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij e ka gjetur belaja me poli.ci.në. Reperi ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku shihet se një po.li.c e ka ndaluar dhe i ka kërkuar të dal nga makina. Ndërkohë që Mozzik nuk ka shpjeguar asgjë, vëllai i tij Getinjo i cili e ka bërë këtë foto ka zbuluar arsyen.

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

“T’thojsha mos u gut”, ka shkruar Getinjo në postimin e tij duke zbuluar se reperi i ndalua për shkak të shpejtësisë.

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të

U rikthye në vendlindje, Mozzikun e gjen belaja në mes të