7 Gusht 2019, 17:42

After River B, Dafina Zeqiri reveals the next collaboration

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

XING

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është njëra ndër femrat më aktive në estradë. Koncertet e vazhdueshme ashtu si dhe projektet e ndryshme dhe të shumta muzikore i japin emër si një ndër këngëtaret më të komentuara në vend. Projekti i fundit realizuar nga artistja është kënga “Lule Lule” në bashkëpunim me Lumi B. Ky projekt muzikor u prit shumë mirë nga fansat.

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Në një postim në profilin e saj të instagramit,Dafina bëri të ditur se këtë herë ajo do të bashkëpunojë me Lazee,një reper nga Suedia.

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Ajo lajmëron se ky projekt muzikor do të vijë së shpejti dhe se ajo është shumë e lumtur që është pjesë e këtij bashkëpunimi.

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës

Pas Lumit B,Dafina Zeqiri zbulon bashkëpunimin e rradhës