6 Gusht 2018, 13:40

After separating from Era Istrefi, Faton Shoshi's new relationship is revealed

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit

XING

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit

Menaxheri i njohur Faton Shoshi që pasi i dha fund lidhjes dhe bashkëpunimit me këngëtaren Era Istrefi ka qenë në vëmendje të mediave për shkak të jetës së tij private. Ai  është parë shpesh herë nën shoqërinë e femrave të ndryshme dhe në media është aluduar se ai është në një lidhje.

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit

Mirëpo vetë Fatoni nuk ka pranuar asnjë prej tyre. Së fundmi është zbuluar se menaxheri prej kohësh është në një lidhje me një modele. Sipas ‘Lajme.net’  Fatoni është në një lidhje me modelen kosovare, e cila jeton në Milano, Gresa Hoti.

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit

Lidhja e tyre ka nisur prej kohësh dhe madje së fundmi Fatoni ka bërë dhe një postim ku shfaqet pranë modeles seksi.

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit

Pas ndarjes nga Era Istrefi, zbulohet lidhja e re e Faton Shoshit