31 Gusht 2018, 12:00

After six months of marry, Keys talks about Stress Struggle for the first time

Pas 6 muajsh të martuar, Kejsi flet për herë të parë për ndarjen nga Stresi

XING

Pas 6 muajsh të martuar, Kejsi flet për herë të parë

6 muaj më parë reperi i njohur Stresi dhe bukuroshja Kejsi kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, duke tërhequr vëmendjen e publikut e duke u bërë kryefjala e të gjitha mediave.

Pas 6 muajsh të martuar, Kejsi flet për herë të parë

Mirëpo, së fundmi fansat kanë vënë re se ata i kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin dhe nuk ndiqen më në Instagram. Një fanse e ka pyetur Kejsin si qëndron e vërteta e marrëdhënies së çiftit.

Pas 6 muajsh të martuar, Kejsi flet për herë të parë

"A jeni ndarë me Stresin? Thjesht po pyes se i keni fshirë fotot të dy me njëri-tjetrin dhe s'e keni follow njëri-tjetrin?"

"Unë jam e martuar, s'e njoh fjalën ndarje."- i është përgjigjur Kejsi, duke sqaruar njëherë e mirë thashethemet për marrëdhënien e tyre.

Pas 6 muajsh të martuar, Kejsi flet për herë të parë