24 Gusht 2018, 19:43

After the birth of Ajka, Jensila makes a sudden change in appearance

Pas lindjes së Ajkës, Xhensila bën ndryshimin e papritur në pamje

XING

Pas lindjes së Ajkës, Xhensila bën ndryshimin e papritur në

Një muaj më parë, Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Ajka, të cilën bashkë me Besin e pritën me shumë dashuri dhe dedikime të ëmbla.

Pas lindjes së Ajkës, Xhensila bën ndryshimin e papritur në

Gjatë shtatzënisë ishim mësuar që këngëtaren t'a shihnim brune, mirëpo pas lindjes së vajzës, Xhensila ka bërë ndryshimin e papritur në look.

Pas lindjes së Ajkës, Xhensila bën ndryshimin e papritur në

Mesa duket, ajo ka vendosur të heqë dorë nga ngjyra e zezë për flokët dhe e ka hapur nuancën e saj në gështenjë. Ndryshimi i papritur në pamje i Xhensilës është pritur mirë nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar për pamjen e re.

Pas lindjes së Ajkës, Xhensila bën ndryshimin e papritur në