18 Gusht 2019, 11:32

After the lavish divorce, Eneda Tarifa talks about her second marriage

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e dytë

XING

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Së fundmi në emisionin "3shat" me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ka qenë e ftuar këngëtarja shumë e njohur, Eneda Tarifa. Përveç karrierës së saj, Eneda si rrallëherë ka folur dhe për jetën e saj private dhe divorcin nga bashkëshorti.

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Siç dihet ajo dhe bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës një vit më parë dhe Eneda është pyetur nga Bora se nëse është më mirë të jesh beqare apo e martuar dhe se nëse do të martohej sërish pas ndarjes.

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Eneda nuk ka pranuar të flas për jetës si beqare, por ka zbuluar se nuk e ka humbur besimin tek martesa dhe se do të martohej sërish.

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

“Ohh, ok tek e treta nuk rezistoj dot më dakord, ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur.”, ka thënë Eneda teksa ka lënë të kuptohet se momentalisht është ende beqare.  

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e

Pas divorcit të bujshëm, Eneda Tarifa flet për martesën e