21 Janar 2022, 17:06

After the reconciliation, Noizy and Stress are photographed at a table

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

XING

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

Kanë marrë fund sherret e bujshme mes Noizyt dhe Stresit dhe dy reperët pas kaq vitesh kanë përmirësuar raportet.

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

Madje, javën e kaluar, Noizy i habiti të gjithë me deklaratën e tij në një emision, duke ia kërkuar Stresit si një vëlla të heqë dorë nga politika.

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

Së fundmi në rrjete sociale po qarkullon dhe një foto ku dy reperët shihen në një tavolinë me Kozakun.

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

Nuk dihet nëse ka qenë ky i fundit që i ka bashkuar reperët, por foto ka marrë të gjithë vëmendjen. 

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë

Pas pajtimit, Noizy dhe Stresi fotografohen në një tavolinë