19 Maj 2019, 18:45

After the sensational event, Fero makes the shocking statement for Loredana

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për Loredanën

XING

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

I ftuar sot në "E Diell", Fero ka folur për herë të parë për ngjarjen e bujshme në të cilën u përfshi Loredana e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi.

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pavarësisht se dikur i bënin 'diss-a' njëri-tjetrit, reperi u shpreh se drejtësia do e gjejë të vërtetën.

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

"Duke qenë se jam pjesë e showbizit, e kam parë ngjarjen si gjithë të tjerët, mund të them se çfarëdo gjëje që ka ndodhur, shpresoj që drejtësia ta gjejë rrugën e vet", u shpreh Fero.

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

I pyetur nëse e dëgjon muzikën e ish-pjesëtareve të këtij labeli, Fero u përgjigj: "Unë kam një lloj shijeje komplet ndryshe të muzikës sikurse të gjithë si Kida, Getinjo, Mozik dhe Loredana kanë një tjetër shije. Ndoshta as ata nuk e dëgjojnë muzikën time dhe këtu nuk ka vend për keqkuptime".

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për

Pas ngjarjes së bujshme, Fero bën deklaratën shokuese për