22 Gusht 2019, 09:54

After the sensational hassle, Noizy makes for Oriole a gesture that no one expected

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se priste

XING

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Disa muaj më parë në media bëri bujë lajmi se reperi Noizy dhe modelja Oriola Marashi i kishin dhënë fund miqësisë pas një sherri. U tha se ata kishin shumë mosmarrëveshje dhe si pasojë Oriola u largua nga labeli OTR.

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Dyshja nuk ndiqen në Instagram dhe prej kohësh nuk janë parë bashkë, ndërkohë që Oriola ka vazhduar karrierën e saj si modele. Mirëpo, ndërkohë që të gjithë i dinim të zënë. së fundmi Noizy i ka habitur të gjithë ndjekësit teksa ka publikuar në Instastory dy foto të Oriolës.

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Në të modelja shihet teksa ka pozuar me rrobat e markës së Noizyt. Siç duket pavarësisht sherrit Noizy nuk i mban mëri modeles dhe këtë gjë e tregon më së miri gjesti i tij.  

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se

Oriola Marashi la OTR pas sherrit, Noizy i bën atë që askush se