21 Qershor 2023, 16:10

After the wedding, Ylli Limani bluntly tells Arbana: I believe everyone that you are an angel, but...

Pas dasmës, Ylli Limani ia thotë troç Arbanës: I binde të gjithë që je ëngjëll, por…

XING

Pas dasmës, Ylli Limani ia thotë troç Arbanës: I binde

Ylli Limani ka qenë një ndër të ftuarit në dasmën e Arbana Osmanit të shtunën në Toskana të Italisë. Përpos se i ftuar, ai ka kënduar për çiftin këngën e tyre të dashurisë.

Së fundmi, Arbana ka publikuar në rrjete sociale një bisedë me Yllin pas dasmës ku ai i shkruan “Ceremonia më e bukur ndonjëherë ishte. Ishte shumë shumë e bukur, ti dukeshe ëngjëll”, ndërsa më pas shton me shaka: Dhe i binde të gjithë që je ëngjëll, por nuk je Arbana.

Moderatorja I ka shprehur mirënjohjen dhe dashurinë. “Të dua, faleminderit që këndove këngën tonë të dashurisë dhe faleminderit që je ky që je: një ëngjëll”, ka shkruar Arbana krahas bisedës.

Pas dasmës, Ylli Limani ia thotë troç Arbanës: I binde