25 Korrik 2023, 13:48

The 29-year-old rapes his sister and breaks the camera of the police station in Tirana

29-vjeçari dhunon motrën dhe thyen kamerën e komisariatit në Tiranë

XING

29-vjeçari dhunon motrën dhe thyen kamerën e komisariatit

Një 29-vjeçar në Tiranë është arrestuar për dhunë në familje. Në pranga ka rënë E. P., 29 vjeç, i cili ka dhunuar motrën e tij dhe më pas ka dëmtuar orenditë në banesë.

Gjatë shoqërimit në komisariatin numër 2 në Tiranë, i riu ka dëmtuar edhe kamerën e dhomës së shoqërimit dhe tabelat identifikuese.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.