5 Shtator 2023, 22:32

Aksidentohet urbani i Unazës

XING

Aksidentohet urbani i Unazës

Autobusi i linjës së Unazës është përfshirë në një aksident këtë mbrëmje në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në Rrugën Bardhyl. Paraprakisht, shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë një mjet që ka bërë parakalim të gabuar dhe për pasojë ka goditur një makinë të parkuar dhe urbanin.

Nga aksidenti ka ka vetëm dëme materiale.

Burimi: Top Channel