5 Janar 2024, 18:47

Detaje nga vdekja e 41-vjeçares në Durrës, i uroi ditëlindjen së bijës për herë të fundit dhe më pas ndërroi jetë

XING

Detaje nga vdekja e 41-vjeçares në Durrës, i uroi

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e 41-vjeçares, Bedrie Loka, e cila piu fostoksinë pasi i kishin hapur profil fals në rrjetin social ‘TikTok’.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se e ndjera, kishte ka uruar ditëlindjen vajzës së saj për herë të fundit dhe më pas ka ndërruar jetë. Vajza e të ndjerës kishte ditëlindjen më datë 3 janar.

Në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Durrës, në rrjetet sociale është shpërndarë një poster ku është paralajmëruar për protestë. Protesta do të mbahet nesër në orën 11:30 te ‘Sheshi Nënë Tereza’, Tiranë.

Detaje nga vdekja e 41-vjeçares në Durrës, i uroi