26 Gusht 2023, 21:03

Do performonte në klubin ku humbi jetën kamarieri, reagon Fifi: Jam në shok

XING

Do performonte në klubin ku humbi jetën kamarieri, reagon Fifi: Jam

Fifi do të performonte mbrëmjen e kaluar në klubin ku humbi jetën kamarieri në Sarandë. Këngëtarja ka mbetur e shokuar nga ngjarja.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory ku i shpreh ngushëllimet familjes së 17-vjeçarit dhe shprehet se është ende në shok.

”Ngushëllime Familjes Delilaj. Ngjarja e djeshme na la në shok”, shkruan Fifi.

Do performonte në klubin ku humbi jetën kamarieri, reagon Fifi: Jam