11 Shtator 2023, 12:30

Emocionuese: Ardian Ismajli sheh nënën në stadium dhe e puth me mall pas fitores

XING

Emocionuese: Ardian Ismajli sheh nënën në stadium dhe e puth me

Pas fitores historike të Kombëtares shqiptare mbrëmë përballë Polonisë pati një moment shumë emocionues. Ndërkohë që i gjithë stadiumi këndonte këngën “Mora fjalë” në nder të Adem Jasharit, futbollistët takuan edhe të afërmit e tyre që po i ndiqnin në shkallë. Ardian Ismajli pa nënën e tij që po duartrokiste dhe u shkëput nga grupi për ta takuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)