16 Gusht 2022, 15:10

Grida Duma e veshur plot stil në pushime, kush e shoqëron deputeten

XING

Grida Duma e veshur plot stil në pushime, kush e shoqëron deputeten

Grida Duma po shijon pushimet. Si rrallëherë, deputetja ka vendosur që të ndajë një foto e veshur me rroba plazhi dhe plot stil.

Duma shfaqet duke pozuar me mbesën e saj.

Grida Duma e veshur plot stil në pushime, kush e shoqëron deputeten

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruan deputetja krahas fotos me vogëlushen.