11 Shtator 2023, 01:24

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër ndeshjen në Air Albania

XING

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër

Kombëtarja e Shqipërisë ka arritur të marrë një fitore të jashtëzakonshme dhe me peshë në shtëpi ndaj Polonisë me rezultatin 2-0, falë supergolit të Asanit dhe të Dakut. Bashkë me mbi 20 mijë tifozë shqiptarë, në stadiumin “Air Albania” ishte dhe kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama dhe djali Zaho.

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër

Të pozicionuar në tribunën VIP të stadiumit “Air Albania”,  kryeministri Rama nuk ka munguar në këtë sfidë deçizive për kombëtaren kuqezi.

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali, Rama ndjek nga afër