23 Korrik 2023, 15:11

Ivanka Trump comes on vacation to Saranda

Ivanka Trump vjen me pushime në Sarandë (Foto)

XING

Ivanka Trump vjen me pushime në Sarandë (Foto)

Vajza e ish-Presidentit amerikan Donald Trump ka ardhur në Shqipëri. Ivanka ka zgjedhur Sarandën për pushimet verore.

Ivanka Trump vjen me pushime në Sarandë (Foto)

Një foto që po qarkullon në rrjete sociale tregon Ivanka Trump në ambientet e një hoteli në Sarandë, e veshur me një fustan të gjatë blu teksa në dorë mban një kapele.

Ka qenë Ildiko Varga një mikeshë dhe mbështetëse e Donald Trump që ka shpërdarë fotot duke shkruar se ndodhet në rivierën shqiptare dhe është surprizuar kur ka parë Ivankën.

Ivanka Trump vjen me pushime në Sarandë (Foto)

Burimi: Tirana post