18 Nëntor 2023, 14:37

Ja ku mund ta gjeni ‘Në garë me veten’ në Panairin e Librit

XING

Ja ku mund ta gjeni ‘Në garë me veten’ në Panairin e

Panairi i Librit, një traditë prej më shumë se dy dekadash në Tiranë, i ka hapur dyert prej disa ditësh dhe në të mund të gjeni edhe librin "Në garë me veten" nga Ermal Mamaqi.

"Në garë me veten" e gjeni tek botimet Argeta dhe gjatë ditëve të panairit e përfitoni me zbritje.

"Në garë me veten" vjen në formën e një udhërrëfyesi që mban plot mësime jete, të nxjerra nga një përvojë e gjatë dhe përballje sfiduese.  Në këtë libër do të zbuloni sekretet e mendjes që di të përballet me çdo vështirësi, dhe që çdo gur e përdor për të ngritur mure suksesi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)