19 Shtator 2023, 00:01

'Jam e famshme në Instagram', plas sherri në avion: Mbylle gojën k*rvë

XING

'Jam e famshme në Instagram', plas sherri në avion: Mbylle

Një sherr me pasagjerët ka bërë që një grua të largohet nga avioni i “American Airlines” pak para fluturimit.

E reja ka debatuar me stafin e avionit dhe pasagjerët e tjerë duke pretenduar se është e famshme. Teksa tërheq valixhet, ajo bërtet me të madhe: “Jam e famshme në Instagram, më filmo idiot!”

'Jam e famshme në Instagram', plas sherri në avion: Mbylle

“Nuk kam bërë asgjë të keqe”, shton ajo. Ndërkohë një pasagjere tjetër i kërkon të heshtë në formë fyese: Mbylle atë gojë, k*rvë!

“NY Post” shkruan se gruaja në klip është Morgan Osman. Ajo ka afro një milion ndjekës në Instagram, e pas këtij incidenti mesa duket shifrat do rriten. Osman ka qenë po ashtu pjesë e reality shoW “Bad Girls Club”, madje ekzistojnë thashetheme se ajo ka pasur një lidhje romantike me ish-burrin e Britney Spears, Sam Ashgari.

'Jam e famshme në Instagram', plas sherri në avion: Mbylle