29 Dhjetor 2023, 15:18

‘Kjo Barbie është presidente’, fjalimi i Vjosa Osmanit që po bën xhiron e rrjetit

XING

‘Kjo Barbie është presidente’, fjalimi i Vjosa Osmanit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani i është përgjigjur kritikave për veshjen dhe memeve në rrjetet sociale, gjatë fjalimit të fundvitit me gazetarët.

“This barbie is the President (Kjo barbi është presidente)”, ishte fjalimi i presidentes Osmani, pasi u shpreh se është pyetur shumë herë se pse vishet me ngjyrë rozë.

Fjalimi i saj është bërë shumë viral në rrjet.