24 Maj 2023, 17:49

'Vjehrrën mund ta luajë Kiara', zbulohet detaje të tjera nga filmi i Oltës dhe Luizit

XING

'Vjehrrën mund ta luajë Kiara', zbulohet detaje të

Siç tashmë e dimë, Luizin dhe Oltën do t’i shohim së bashku në një film, ku dyshja do të luajnë rolin e burrit dhe gruas. Së fundmi gazetari Blendi Salaj në “Wake Up” ka zbuluar detaje të tjera.

'Vjehrrën mund ta luajë Kiara', zbulohet detaje të

Ai tha se dyshja janë të dashuruar, ndërkohë që vjehrra i bën magji Oltës.

“Çifti më i madh ose më i rëndësishëm i momentit, mund të mos jetë Luiz-Kiara, por mund të jetë Luiz-Olta. Flitet për një film të mundshëm ku Luizi dhe Olta do të jenë protagonistë të filmit ku ata luajnë një çift ku vjehrra i bën magji nuses që është Olta. Vjehrrën mund ta luajë Kiara (them unë)”, tregoi Blendi.

'Vjehrrën mund ta luajë Kiara', zbulohet detaje të