20 Shkurt 2023, 11:09

Votoni/ Kush doni të largohet të martën nga Big Brother VIP?

XING

Votoni/ Kush doni të largohet të martën nga Big Brother VIP?

Kiara, Luizi dhe Bledi janë në nominim dhe njëri prej tyre do të eliminohet nga "Big Brother VIP" të martën. Votoni në sondazhin e mëposhtëm se cili banor do donit të largohej.

Poll