25 Dhjetor 2023, 19:09

Zi në familjen Gjoni/ Ndahet papritur nga jeta motra e madhe e Ingritit dhe Inisit

XING

Zi në familjen Gjoni/ Ndahet papritur nga jeta motra e madhe e Ingritit dhe

Motra e madhe e Ingrid dhe Inis Gjonit ka humbur jetën ditën e sotme. Ilda Gjoni është motra e madhe e dy këngtareve dhe nëna e aktores Anais Lika. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika. Ende nuk dihet shkaku i ndarjes nga jeta të Gjonit, ndërkohë që familjarët e saj kanë vendosur që të ruajnë privatësinë në këto ditë të vështira për ta.  

“Ahh moj Ilda Gjoni mke keput shpirtin me ke merzit shum, po ti ke qen gjithmon pozitive e dashur e gjendur, njeri me zemer te madhe dhe nuk e mendoja kur qe njerzit e mire te dashur zoti i deshte prane vetes, nuk kam fjale te pershkruaj dhimbjen dhe merzin per ty Ilda nuk doja kure qe keto fjale ti shkruaj per ty sepse nuk ka fjale ti do ngelesh gjithmone ne zemrat tona dhe do ngelesh gjithmon shembulli si nje mami dhe nje teze perfekte do na mungosh Ilda qofsh e xhenetit Lamtumur nga kjo bote te duam shume do na mungosh”, shkruan ai.

Zi në familjen Gjoni/ Ndahet papritur nga jeta motra e madhe e Ingritit dhe