14 Qershor 2023, 14:11

Al Pacino 'leaves' his pregnant partner and spends time with his ex-wife

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë me ish-bashkëshorten

XING

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë

Aktori i njohur Al Pacino së shpejti do të bëhet baba për herë të katërt me partneren e tij, Noor Alfallah. Teksa 29-vjeçarja është shtatzënë, ditën e djeshme aktori është fotografuar duke shijuar një ditë familjare me ish-bashkëshorten e tij, Beverly D’Angelo dh dy fëmijët e tyre.

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë

Al Pacino dukej shumë i lumtur teksa kalonte kohë me ish-in dhe fëmijët e tij.

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë

Në fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit dyshja duken shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë

Aktori dhe ish-bashkëshortja dukej se gjatë gjithë kohës po bënin një diskutim serioz.

Al Pacino 'braktis' partneren shtatzënë dhe kalon kohë