13 Gusht 2018, 17:36

Alba Hoxha poses with bikini, Albi Nako harasses her publicly

Alba Hoxha pozon me bikini, Albi Nako e ngacmon publikisht

XING

Alba Hoxha pozon me bikini, Albi Nako e ngacmon publikisht

Është diskutuar gjatë në media e rrjete sociale se Albi Nako dhe Alba Hoxha janë në një lidhje. Madje pak kohë më parë u tha se çifti po i bëjnë gjërat zyrtare, megjithatë si Albi, edhe Alba disa herë kanë deklaruar se kjo nuk është e vërtet. Pavarësisht thashethemeve, dyshja vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin e kjo shihet në foton e fundit të Albës. Balerina ka pozuar me bikini dhe komplimentat nga ndjekësit nuk kanë munguar.

Alba Hoxha pozon me bikini, Albi Nako e ngacmon publikisht

"Bashke do shihemi neser per tu njohur me më te rejat e motit në Klan", shkruan Alba.

“Unë di që do shihemi në Klan për tjetër gjë”, i komenton Albi ndërsa Alba i replikon: “Dance, Albi Nako”.

Alba Hoxha pozon me bikini, Albi Nako e ngacmon publikisht