21 Gusht 2018, 21:51

Albanian MP becomes dad: After 2 boys I was blessed with a girl

Deputeti shqiptar bëhet baba: Pas 2 djemve u bekova me vajzë

XING

Deputeti shqiptar bëhet baba: Pas 2 djemve u bekova me vajzë

Me anë të një postimi në rrjete sociale, deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka dhënë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të tretë. Pas dy djemve Shehaj është bekuar me një princeshë. Deputeti ka publikuar një foto ku shihet duke mbajtur të bijën e porsalindur teksa dy djemtë përkëdhelin motrën e tyre.

Deputeti shqiptar bëhet baba: Pas 2 djemve u bekova me vajzë

"Të dashur miq, pas dy djemve, Zoti na bekoi dje me një vajzë 
Uroj dhe lutem që cdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes", shkruan Shehaj.

Deputeti shqiptar bëhet baba: Pas 2 djemve u bekova me vajzë