4 Gusht 2018, 18:51

Albanian singer leaves open mouth Chris Brown, see what the rapper writes

Këngëtarja shqiptare lë gojë hapur Chris Brown, shihni ç'i shkruan reperi

XING

Këngëtarja shqiptare lë gojë hapur Chris Brown, shihni

Me "Body on me" dikur ata bënë namin e madje u përfolën edhe për lidhje, por sot Rita Ora dhe Chris Brown kanë mbetur miq shumë të ngushtë. Marrëdhënia e mirë mes tyre shihet edhe tek komentet që i lënë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare lë gojë hapur Chris Brown, shihni

Siç ka ndodhur së fundmi në foton ku Rita Ora i la të gjithë gojë hapur, e veshur me bikini teksa tregonte trupin me linja perfekte. Chris nuk i ka rezistuar dot dhe i ka komentuar Ritës duke e quajtur "Peng gal", një term që përdoret për të përshkruar vajzat shumë tërheqëse dhe seksi.

Këngëtarja shqiptare lë gojë hapur Chris Brown, shihni

Teksa Chris Brown ka shprehur pëlqimin për këtë foto, këngëtarja nuk i ka kushtuar shumë rëndësi komentit të tij dhe nuk i ka kthyer përgjigje.

Këngëtarja shqiptare lë gojë hapur Chris Brown, shihni