6 Gusht 2019, 13:03

Albano Bogdo shouts, the actor finally leaves the screen

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

XING

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo, që në daljen e tij të parë në skenë ka tërhequr vëmendjen me rolet e tij dhe batuat që kanë shkrirë së qeshuri publikun. Këtë sezon, ai së bashku me trupën e aktorëve të “Apartamentit 2Xl” u vendosën në Klan në spektaklin që e quajtën “Duplex”.

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Mirëpo, ndonëse Albano është një ndër aktorët më të dashur për publikun, Bogdo ka trishtuar së fundmi të gjithë fansat teksa ka lajmëruar se do të largohet nga ekrani.

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Aktori ka publikuar një video në Instagram ku ka sqaruar se do të mbyll të gjitha rrjetet sociale dhe do të qëndrojë larg teknologjisë.

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

“Që nga sot kam vendosur të heq të gjitha rrjetet sociale dhe mjetet elektronike të komunikimit. Facebook, Instragam etj, do të heq edhe internetin dhe do të fik edhe telefonin për një kohë shumë të gjatë. Kam vendosur të dal dhe të jetoj jetën. Nuk e di se çfarë do bëj, do mendohem shumë për atë që mund të bëj dhe kur mendohem shumë zakonisht marr vendimin e duhur. Me siguri kam bindjen se do dal në përfundim se do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më ka lodhur shumë. Gjithsesi gjithë jetën nuk kam qenë i famshëm, kam punuar edhe kamerier, kështu që mos u habisni kur të uleni në ndonjë lokal dhe do ju shërbej unë.”, ka përfunduar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by albano2xlbogdo (@albanobogdo) on

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani

Shokon Albano Bogdo, aktori largohet përfundimisht nga ekrani