17 Qershor 2023, 20:02

Albi Nako makes public the new relationship and makes the strangest live dedication to his partner

Albi Nako bën publike lidhjen e re dhe i bën partneres dedikimin më të çuditshëm live

XING

Albi Nako bën publike lidhjen e re dhe i bën partneres dedikimin

Albi Nako është shumë i rezervuar rreth jetës private, por sot ai ka treguar se është në një lidhje dashurie. I ftuar në "S'e luan topi", koreografi konfirmoi se nuk është më beqar, mirëpo pa zbuluar më shumë detaje nga gruaja që i ka marrë zemrën.

Albit iu kërkua t'i bënte një dedikim live. "Tomi...", tha ai duke mos thënë gjë më tepër e duke habitur dhe moderatoren.

“Jam bërë supersticioz, kur bëhen dedikime. Nuk e di pse. Është sikur të hanë në sysh, ti mbajmë ca gjëra për vete”, shtoi koreografi.

Albi Nako bën publike lidhjen e re dhe i bën partneres dedikimin