15 Janar 2022, 23:50

Alesia apologizes to Albi, the couple make the important decision for their relationship

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e rëndësishëm për lidhjen e tyre

XING

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Pak ditë më parë Alesia dhe Albi u përplasën keq me njëri-tjetrin. Albi tërhoqi deklaratën për të, pasi tha se nuk e ka merituar, ndërkohë që Alesia e quajti “mashtrues”.(Lexo këtu)

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Sonte në “Përputhen Prime”, konkurrentja i kërkoi ndjesë Albit për sjelljen e ditëve të fundit. Mes lotësh, ajo i tha se deklarata e tij i kishte shkaktuar pasiguri. Alesia i sqaroi se ishte frikësuar se nuk kanë të njëjtat ndjenja, e ndikuar nga presioni i jashtëm.

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia: Nuk e ke idenë se si jam ndjerë dhe çfarë…kam menduar shumë gjëra Albi, shumë gjëra. Nuk më vjen mirë fare që jemi këtu ku jemi. Edhe për gjitha fjalët që të kam thënë, thjesht kam dashur të shfryhem keq fare për atë që ndjeja

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Albi: Sa herë të kam marrë e të thoja hajde flasim ku është problemi?

Alesia: Nuk po besoja dot më, po më dukeshe shumë ndryshe

Albi: Unë jam i njëjti që ditën e parë

Alesia: E kuptoj tani, të kërkoj shumë ndjesë, kam gabuar, kam reflektuar shumë për çdo gjë që të kam thënë. Më dukej se do më përdorje.

Si përfundim, Albi vendosi të qëndrojë në program. Dyshja u pajtuan dhe kërcyen bashkë në studio.

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e

Alesia i kërkon falje Albit, dyshja marrin vendimin e