8 Gusht 2018, 19:45

Alesia Bami leaves the television, her new profession will surprise you

Alesia Bami lë televizionin, profesioni i saj i ri do t'ju habisë

XING

Alesia Bami lë televizionin, profesioni i saj i ri do t'ju habisë

Balerina e "Stop" dhe modelja Alesia Bami është padyshim një nga vajzat më seksi shqiptare e që komentohet shumë në media e rrjete sociale për format bombastike të cilat nuk ngurron t'i shfaqë me fotot që poston në Instagram. Fotot me bikini nuk kanë munguar nga Alesia këtë verë, por me postimin e fundit modelja i ka habitur të gjithë.

Alesia Bami lë televizionin, profesioni i saj i ri do t'ju habisë

"Një roje plazhi si unë", shkruan Alesia në foton ku shfaqet e ulur në kullën e vrojtimit të rojeve të plazhit.

Alesia Bami lë televizionin, profesioni i saj i ri do t'ju habisë

Menjëherë kanë nisur komentet, më së shumti prej djemve të cilët shkruajnë se tani e tutje do bëjnë sikur do mbyten, vetëm që Alesia t'i shpëtojë.

Alesia Bami lë televizionin, profesioni i saj i ri do t'ju habisë