5 Gusht 2019, 09:49

All eyes on Manjola Nallbani, the singer goes crazy with the bathing suit

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja çmend rrjetin me rrobabanjo

XING

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Manjola Nallbani, që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendje jo vetëm me zërin e saj të veçantë, por edhe me pamje. Manjola është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat foto dhe video nga e përditshmja e saj dhe puna.

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Së fundmi, Manjola ka nisur pushimet dhe si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rrobabanjo. Të gjithë kanë mbetur të mahnitur nga fiziku i këngëtares e cila siç shihet është në super formë.

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Fotoja e saj ka tërhequr vëmendjen dhe të personazheve të njohur shqiptar si Aurela Gaçe, Eli Fara, Irmës dhe Albana Osmanit të cilat nuk kanë ngurruar ta kompimentojnë Manjolën për linjat e saj perfekte.  

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja

Të gjithë sytë tek Manjola Nallbani, këngëtarja