11 Gusht 2018, 17:23

Almeda Abazi becomes a singer, publishes her first video clip

Almeda Abazi bëhet këngëtare, publikon videoklipin e saj të parë

XING

Almeda Abazi bëhet këngëtare, publikon videoklipin e saj të

Ish-Missi shqiptar Almeda Abazi është shumë e njohur në Turqi si aktore me rolin e saj në serialin "Sulltani i madhërishëm", por bukuroshja tani do t'i futet edhe këndimit. Këtë e ka bërë të ditur vetë Almeda me postimet e fundit në Instagram ku ka postuar vazhdimisht video nga xhirimet.

Almeda Abazi bëhet këngëtare, publikon videoklipin e saj të

Kënga e saj e parë do të quhet "Alabama" dhe do të jetë në bashkëpunim me DJ e njohur turk, Burak Yeter. Almeda do të shfaqet në klip me një fustan të zi me dantella dhe duket se xhirimet janë drejt përfundimit. 

 

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Këto ditë edhe Tolgahani ka qenë pranë Almedës dhe ka postuar vazhdimisht video duke filmuar bashkëshorten teksa xhiron klipin.

Almeda Abazi bëhet këngëtare, publikon videoklipin e saj të