24 Gusht 2018, 13:08

Already official, Ledri Vula comes out for the first time in public with his girlfriend

Tashmë zyrtare, Ledri Vula del për herë të parë në publik me të dashurën

XING

Tashmë zyrtare, Ledri Vula del për herë të parë në

Ledri Vula është përfolur shpesh në media për marrëdhëniet e tij me femrat dhe së fundmi po aludohej shumë për partneren e re që ka në krahë, të cilën ka preferuar ta mbajë të fshehtë nga sytë e publikut.

Tashmë zyrtare, Ledri Vula del për herë të parë në

Mirëpo, të gjitha thashethemet kanë marrë fund kur mbrëmjen e kaluar ai është shfaqur publikisht krah një femre në ditëlindjen e Ermal Fejzullahut.

Tashmë zyrtare, Ledri Vula del për herë të parë në

Vajza në fjalë është mbesa e Telat Agollit, kampionatit të peshëngritjeve. Ajo quhet Sara dhe jeton në Gjermani. Lidhja e tyre ka nisur muaj më parë dhe mesa duket çifti ka vendosur të mos fshihet më nga sytë e mediave.

Tashmë zyrtare, Ledri Vula del për herë të parë në