29 Janar 2022, 23:58

Ana bursts into tears, Arjan Konomi turns bad, the competitor leaves the show

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja largohet nga emisioni

XING

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Mbrëmjen e sotme në “Përputhen Prime” Ana puthi në buzë Edin, duke i habitur të gjithë. Pas këtij momenti, Erioni dhe Edi u përplasën keq me njëri-tjetrin, ndërsa Ana shpërtheu në lot.

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Nga ana tjetër, Arjan Konomi nuk u përmbajt fare ndaj konkurrentes.

"Qaj Ana, shpërthe, se ti e bëre këtë, ti e ke fajin se gati do ishin vrarë", i tha ai.

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Kjo nuk u prit aspak mirë nga Ana, e cila u largua e prekur nga studioja. Erioni i sqaroi Arjanit se zënka e tij me Edin nuk ishte për Anën.

Erioni: Nuk e njeh historinë time me Edin se kemi pasur një përballje para shumë vitesh. Nuk përlahem për një femër. Po flet shumë gabim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja

Ana shpërthen në lot, Arjan Konomi i kthehet keq, konkurrentja