26 Janar 2022, 18:10

Ana celebrates her birthday and dad Arditi decorated her day with this surprise

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me këtë surprizë

XING

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

Ana Gjebrea feston sot ditëlindjen e saj të 13. Babi Arditi u kujdes t’ia bënte asaj këtë ditë edhe me të bukur duke e surprizuar me një tortë në formë pianoje dhe një urim special.

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

Ardit Gjebrea ka zgjedhur fjalët më të bukura për princeshën e tij. 

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

“Gëzuar Ditëlindjen e mira ime dhe muzikë e paç gjithë jetën”, ka shkruar Gjebrea krahas fotos të së bijës.

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me

Ana feston ditëlindjen dhe babi Arditi ia zbukuroi ditën me